.

WPŁAĆ PRZEZ SZYBKI PRZELEW ON-LINE:

.

LUB ZRÓB PRZELEW BANKOWY NA KONTO AKCJI:

Numer konta: 90 1050 1445 1000 0090 8058 4361

Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce
ul. Żułowska 51, 31-436 Kraków

Tytuł: Solidarni z Ukrainą.

Prosimy o podanie w tytule wpłaty swojego adresu e-mail. Będziemy mogli przesłać Ci podziękowanie za Twoją pomoc. Pamiętaj – każdą wpłaconą darowiznę możesz odliczyć od dochodu przed opodatkowaniem!

Bezpieczne wpłaty darowizn online naszej stronie zrealizujesz za pośrednictwem DotPay:

Informujemy, że wpłaty darowizn realizowane za pośrednictwem powyższych odnośników realizuje serwis Dotpay. Fundacją Dzieła Kolpinga w Polsce nie przechowuje żadnych danych/informacji (ani osobowych ani finansowych) na temat wpłat realizowanych przez Dotpay.

Oznacza to w szczególności, że w celu otrzymania potwierdzenia przekazania darowizny dla Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce sugerujemy wykonanie przelewu bezpośrednio na nasze konto przelewem tradycyjnym

Regulamin DotPay